11 травня черкаські активісти створили надзвичайно крутий шедевр – графіті з написом «Азов-Сталь». Воно, повідомляє сайт cherkasy-future, з’явилося на паркані, що розташований навпроти площі Богдана Хмельницького, в знак підтримки захисників Маріуполя. Напис у вогні приваблює черкащан та гостей міста своїм незвичним та відвертим виконанням.
Врятуймо наших захисників!
Один з активістів черкаського «Національного корпусу» Ян Антонюк зазначив, що цей напис створено, щоб привернути увагу медійних особистостей та політиків, а також звичайних людей до того, що відбувалось у Маріуполі на заводі Азовсталь.
Він стурбовано розповідав про ті нелюдські умови, які там були, їх неможливо описати простими словами. Серце обливається кров’ю, неможливо уявити, як наші хлопці переживали ці надзвичайно складні часи.
Азовський рух
Сам полк «Азов» було створено ще в травні 2014 року в м. Бердянськ. Спочатку це був батальйон патрульної служби поліції особливого призначення. А вже наприкінці року азовці увійшли до складу Національної гвардій України, відзначившись своєю відважністю та силою духу у боях за Україну.
Зараз полк є одним з найважливіших батальйонів, які захищають нашу країну на Донбасі та Херсонщині. Бійці «Азову» – мужні та хоробрі, на фронті вони відстоюють незалежність та цілісність нашої держави. Тому створення графіті у їх честь – це, перш за все, знак поваги та підтримки наших хлопців.
До речі, прихильники Азовського руху вже протягом кількох місяців створюють графіті з написом «Азов-сталь» по всій країні, в обласних центрах та великих містах України. Зокрема, У Нововолинську Волинської області, наші співвітчизники створили незвичне графіті, в кольорах революційного червоно-чорного прапора ОУН:
Мета цього так званого флеш-мобу – усі повинні знати про ті жахливі речі, що відбувались в Маріуполі, а також про наших героїв, які просто виживали у підземеллях заводу. І, що найголовніше, ніхто не має забути про наших воїнів. Учасники руху просять не мовчати, і робити все можливе для розголосу, а також порятунку азовців, щоб вони цілі та неушкоджені повернулися додому, до своїх сімей.
Будемо пам’ятати завжди!
Черкаське графіті належить художнику Ігорю Новікову, на створення цього шедевру пішло всього лиш 7 годин. Окрім цього, він зазначив, що на інших подібних парканах міста теж планується створення такого ж роду графіті. Їх кількість залежатиме лише від того, скільки часу та сил буде у творців таких шедеврів. Тому побажаймо сил та натхнення графіті-митцям!