Субота, 20 Липня, 2024

Безкоштовні курси ІТ в місті

Бажання змінити сферу діяльності на ту, яка приносить більший прибуток – зазвичай, така мотивація приводить людей в ІТ. Освоєння нової справи починається з безкоштовного навчання, і таких пропозицій на ринку освітніх послуг чимало. У Черкасах практикують не лише безкоштовні курси з програмування, а й подальше працевлаштування на відповідні посади. Є курси для дітей та дорослих, онлайн та офлайн форматів. Ось кілька таких пропозицій, якими можна скористатися. Більше на cherkasy-future.com.ua.

Курси ІТ для дорослих в Черкасах

У компанії «Mate academy» діє пропозиція безкоштовного навчання на кілька ІТ-напрямків: Front-end developer, Full-stack developer, Java developer, Python developer, QA engineer та UI/UX designer. Умови проходження курсів є відбір та прив’язка до часу (графік проведення занять з 9 до 18:00). Тривають вони чотири місяці, а після проходження можна працевлаштуватися. Але! Якщо все вдасться, клієнт сплачуватиме по 12% щомісяця протягом трьох років за отримані знання. Детальніше ознайомитися з умовами такої співпраці можна в договорі, документ якого є на сайті компанії.

А в «GeekHub» пішли далі, й підключили до безкоштовного навчання талановитої  молоді спонсорів. То ж ці курси є безкоштовними і теж передбачають подальше працевлаштування учнів. Є сім напрямків – від програмування до пошуку кадрів та вміння продавати ІТ-продукти. Для того, щоб потрапити на курс, потрібно знати англійську на високому рівні. Формат навчання змішаний, на деяких курсах є обмеження за кількістю студентів.

Абсолютно інший рівень подачі послуги – це «A-Level». Компанія має представництва у кількох обласних центрах, серед яких Черкаси. При компанії діє школа з ІТ для тих, хто тільки обирає професію, та тих, хто хоче перекваліфікуватися. На сайті компанії детально вказано про терміни проведення тих чи інших курів, формат навчання, кількість вільних місць в групі та коли стартують заняття. Не скрізь пропонують працевлаштування, на о треба звернути увагу. При цьому тут обіцяють високий рівень знань, вимагаючи від студентів відвідуваності онлайн лекцій, виконання домашніх завдань у задані терміни, здачу модулів та захист проєкту чи дипломної роботи. Обіцяють не лише теорію, та практику, а також актуальні знання, що відповідають вимогам роботодавців у цій галузі.

Курси ІТ для дітей в Черкасах

«Cherkasy IT Cluster» має чимало подій та заходів, де вас «прокачають» по ІТ-галузі. Але тут варто стежити за оновленнями відповідної інформації на сайті компанії. Постійних безкоштовних курсів із програмування тут немає. Останній з таких проєктів реалізували в лютому 2022 року. Тоді претендентам потрібно було заповнити гугл-форму та пройти коротку співбесіду. Саме навчання проводили офлайн один раз на тиждень протягом чотирьох місяців і абсолютно безкоштовно. Найкращі зі студентів мали змогу працевлаштуватися. Організовують безкоштовне навчання і для дітей. То ж майте на увазі та стежте за публікаціями цієї компанії.

Безкоштовні курси з програмування для дітей у Черкасах треба моніторити. Поки що поширене платне навчання, але періодично запускаються проєкти, де школярів «підтягують» знання з основ ІТ. Серед таких «eMolod», ініціатори якого є власниками черкаської ІТ-компанії. Торік у жовтні анонсували черговий сезон курсів програмування для дітей. Навчання має кілька рівнів: для початківців, які ще не знайомі з особливостями цієї галузі, для тих, хто вивчав основи програмування самостійно, та учнів, що мають досвід реалізації нескладних проєктів. Щоб потрапити на один з цих курсів, варто підписатися на сторінку проєкту й стежити за анонсами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.