Понеділок, 24 Червня, 2024

Топ найромантичніших місць Черкас

Черкаси – місто, де люди закохуються, одружуються та створюють сім’ї. Кожного року місцевий РАГС реєструє декілька тисяч нових шлюбів, що дає Черкасам статус любовного міста. Але ж чим зумовлена ця тенденція з активним укладення союзів? Де всі ці люди знайомляться?

Даючи відповідь на ці питання, насамперед варто наголосити на таких аспектах:

1) у Черкасах живуть добрі, відкриті люди;

2) гарна природа, особливо весною, коли все розквітає;

3) велика кількість романтичних місць, які створюють атмосферу кохання. 

Про останнє сьогодні і поговоримо. Наведена стаття буде корисна не тільки тим, хто не знає куди зводити свою другу половинку в Черкасах, а й для всіх, хто цю другу половинку намагається знайти. У нашому топі будуть показані локації, де можна погуляти з коханою(им), з кимось познайомитися або просто гарно відпочити в місті Черкаси. Як бонус, ви дізнаєтесь у чому полягає особлива черкаська романтика. Тож приємного читання на сайті cherkasy-future.

Сосновий бір

Соснівка романтична сама по собі за рахунок хитромудрих доріжок, якими можна прогулюватись годинами та не помічати плин часу. Також можна довго роздивлятися витвори мистецтва, які були привезені в парк з усіх куточків України. У Соснівці завжди продається солодка вата, морозиво та інші перекуси, якими можна пригостити вашу супутницю або супутника. 

Усе це вже створює стійку атмосферу романтики, але є в Соснівці й ті місця, які в цьому сенсі помітно виділяються з-поміж інших. Зараз ми вам про них розкажемо. 

Міст Закоханих. Класичне місце в Сосновому парку, куди полюбляють приходити закохані та фотографуватись або милуватись розкішними пейзажами Дніпра. Не оминають міст і ті, хто зкріпив свої почуття штампом у паспорті. Річ у тім, що в Черкасах є багаторічна традиція: молодята вішають на Міст Закоханих замок або стрічку, які символізують їхнє взаємне кохання.  

Колесо огляду. Раніше, за часів Радянського Союзу, в Черкасах налічувалось цілих 2 колеса огляду. У 1980-х їхню роботу довелося зупини. Ідеї щодо відновлення оглядового колеса витали в повітрі протягом усього періоду незалежності України, однак реалізовані вони були лише і кінці 2019 року. Відтоді кожен черкащанини може побачити те, як виглядає місто з висоти пташиного польоту. 

Колесо огляду – ідеальне місце для першого поцілунку, зізнання в коханні або навіть пропозиції руки та серця!  

За красою пейзажів з нашими Колесом огляду та Мостом Закоханих можуть зрівнятися лише соснівські альтанки, які розташовані на оглядовому майданчику. Як ви знаєте, після затоплення частини Черкас місто переїхало “на гору” і тому знаходиться набагато вище відносно рівня моря. Альтанки розташовані на кручі, що відділяє нижні Черкаси від верхніх. Це дозволяє охопити поглядом більшу частину Дніпра і насолодитись приголомшливими черкаськими видами. 

Набережна Дніпра

Як відомо, Черкаси мають дуже довгу берегову лінію, вздовж якої була прокладена алея. Сама алея вже може вважатись романтичним місцем, оскільки дає можливість безмежно довго гуляти Митницею та насолоджуватись прилеглими пляжами і, звичайно, Дніпром. Також відомою локацією для закоханих пар є пірс. Зранку там активно купається молодь (пригають з пірсу у воду), а вже ввечері настає час романтики, який залюбки використовують місцеві закохані. 

Однак ми хочемо розповісти про особливу частину набережної, про існування якої майже ніхто не знає. Якщо від Річкового вокзалу, стоячи обличчям до Дніпра, піти наліво, то можна вийти на ще один черкаський пірс. Далі треба буде дійти до самого його кінця: там відкривається шикарний вид на черкаську дамбу. Єдине, що за таких обставин може зіпсувати атмосферу романтики – це поодинокі рибалки, які намагаються зловити своє щастя. Проте й вони мають свій унікальний шарм, який доповнює образ цієї локації. На додачу з пірсу можна спуститися до невеликої “гавані”, яка розташовується лівіше: людей там іще менше.  

Парк Перемоги

Не лякайтесь такої назви: вона не відповідає атмосфері, якою пронизаний цей парк. Звичайно, на вході нас зустрічає військова техніка часів Другої світової війни: літак, танк та артилерійська установка. Однак на цьому військова тематика парку закінчується і починаються приємни та навіть романтичні пейзажі. 

Так, у самому центрі парку знаходиться штучне озеро, куди прилітають пташки з тутешнього зоопарку. Качки, лебеді, гуси – усіх можна погодувати спеціальним кормом або звичайним хлібом. Парк славиться своїми місточками, що нависли над струмком, який проходить через усю територію локації. Зокрема тут можна покататися на атракціонах: є такі, що розраховані виключно на двох осіб. Запам’ятайте: командна робота та адреналін – це саме те, що може об’єднати пару навічно. 

Місця культури в Черкасах

Окремо варто сказати про такі романтичні місця міста, як Черкаський драматичний театр імені Т. Г. Шевченка, Черкаська обласна філармонія, а також кінотеатр на 4 поверсі ТРЦ “Любава”. Очевидно, подібні заклади є майже в усіх містах України, проте саме в Черкасах вони мають особливий характер.

Так, найпомпезнішим із запропонованих варіантів вважається театр, адже після реконструкції він виглядає, неначе справжній палац. Місцева філармонія підійде любителям живої музики, а в кінотеатрі можна подивитись якусь романтичну картину, яка має зблизити закоханих. 

Резюмуючи вищенаведене, у такі місця можна сходити з людиною, яка цінує високу культуру, аби справити на неї чудове враження. Тож мотайте собі на вус!

Висновок

Черкаси є по-справжньому романтичним містом, що може запропонувати закоханим велику кількість локацій, які будуть сприяти взаємному виділенню феромонів. Тепер ви знаєте майже всі найромантичніші місця Черкас і, безумовно, зможете здивувати свою другу половинку. 

А взагалі, запам’ятайте одне: якщо ви знаходитесь біля правильної людини, то будь-яке місце, в якому б ви не опинились, стане для вас романтичним. Маємо надію, ми змогли показати Черкаси з дещо іншого ракурсу, а ця стаття була для вас корисною! 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.