Четвер, 23 Травня, 2024

У Черкасах хочуть збільшити кількість міського транспорту у вечірній час

У п’ятницю, 12 листопада, Черкаси потрапляють у червону зону і заходи перетину посиляться. Тепер до міського транспорту пускають не всіх: на вході кондуктор має переглядати у кожного пасажира сертифікат про вакцинацію, пише cherkasy-future.com.ua.

Влада міста ухвалила рішення, що потрібно додати більше автобусів у пізній час. На їхню думку через відсутність транспорту люди можуть захворіти на коронавірус. На зупинці збирається натовп пасажирів, які не дотримуються правил дистанції та провокують зараження. Також через це на один автобус виходить багато людей.

Найкритичніший час починається після 8 вечора. Половину маршруток вже не їздять і пасажирам доведеться довго чекати на транспорт. Нагадаємо, зараз до автобусів пускають тільки на сидячі місця, за стоячі кондукторам та водіям доводиться платити великий штраф.

З 12 листопада пасажир зобов’язаний мати повний сертифікат про вакцинацію. У кожного на обличчі має бути маска, яка прикриває рот та ніс. Інакше пасажира мають право не пустити в автобус.

Дотримуючись усіх правил жителі міста зможуть уберегти себе та своїх близьких. Зараз потрібно всім набратися терпіння, добре подбати про своє здоров’я і намагатися менше контактувати з людьми.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.