Понеділок, 20 Травня, 2024

Мерія Черкас планує підвищити ціну на проїзд у транспорті

З нового року мерія у Черкасах вирішила підняти ціну на міський транспорт. Це питання вони вирішуватимуть у січні-лютому та пізніше озвучать нові ціни на проїзд в автобусах та тролейбусах. План регуляторних актів на 2022 рік затвердив виконавчий комітет Черкаської міської ради на одному із останніх засідань. Більше на сайті cherkasy-future.com.ua.

Поки невідомо, наскільки гривень підвищать вартість проїзду, але було зазначено, що таке рішення було ухвалено для приведення тарифів до економічного обґрунтування.

На даний момент вартість складає 7 грн в автобусах та 5 грн в тролейбусах. Востаннє переглядали ціни ще у лютому 2021 року.

Сьогодні Черкаси перебувають у червоній зоні та у міські транспорти можуть пускати не всіх. В автобусах та тролейбусах не вимагають показувати сертифікат про вакцинацію, але й не допускають переповнення. Досі забороняють їздити у транспорті без масок.

Раніше повідомлялося, що у Черкасах було ухвалено рішення збільшити кількість автобусів у вечірній час. Це було зроблено у зв’язку з тим, що в місті карантин, а багато жителів повертаються додому пізно. В результаті в транспорті скупчення людей і шанс зараження вірусом зростає.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.