Понеділок, 20 Травня, 2024

Біля Будинку Торгівлі встановлять нову зупинку

У Черкасах біля Будинку Торгівлі нарешті почали зводити зупинку. Раніше вона вже там була, але останнім часом це місце стало звичайним паркуванням для машин. Більше на сайті cherkasy-future.com.ua.

Жителі міста почали скаржитися, що їм доводиться чекати на автобуси просто біля дороги. Особливо важко в погану погоду, коли всі стоять просто неба, а на вулиці йде дощ або сніг. Також незручно влітку, всім спекотно та нікуди сховатися від гарячого сонця.

Раніше там була зупинка, але після реконструкції вона зникла, і нову так і не поставили. Мешканці почали писати свої скарги та депутати Черкаської міської влади їх підтримали. Вирішили побудувати нову зупинку навпроти Будинку Торгівлі.

Роботи з облаштування зупинки громадського транспорту вже розпочалися, але поки що людям все одно доводиться чекати свій автобус просто серед вулиці. Мешканці сподіваються, що незабаром усе зроблять, бо зараз щодня ллють дощі, а незабаром піде сніг.

Через дорогу вже встановили нову зупинку біля магазину “Транзит”. Таку саму хочуть збудувати і біля самого Будинку Торгівлі. Вони виглядають краще, ніж старі і в них можно буде з комфортом чекати свій транспорт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.