Понеділок, 9 Вересня, 2024

Клеї з маркуванням B-7000, Т-7000 та Т-8000 – властивості, застосування, відмінності

Клей — важливий компонент, що використовується під час складання смартфонів після обслуговування або встановлення нових комплектуючих. Залежно від модифікації клеї для смартфонів мають різний колір, концентрацію, в’язкість та призначення. Залежно від типу ремонту, що виконується, змінюються і властивості клейової суміші. Купити відповідний клей можна тут https://www.aks.ua/uk/catalog/kley/.

Т-7000, В-7000 та Т-8000 – це універсальні типи клеїв, які найчастіше використовують для встановлення компонентів мобільного обладнання. Однак такі з’єднання добре зарекомендували себе і в інших галузях, як ремонт взуття, відновлення керамічного посуду і т.д. Витратні матеріали з маркуванням Т-7000, Т-8000, B-7000 мають різне призначення, оскільки хімічний склад їх різниться.

Характеристики клеїв для смартфонів

Клей, створений для ремонту мобільних пристроїв, є синтетичною речовиною на основі каучуку. Він має непогані герметизуючі властивості, завдяки цьому ефективно замінює двосторонні монтажні стрічки, що використовуються для монтажу телефонних рамок або установки компонентів корпусу.

Клеї В-7000, Т-7000 і Т-8000 розрізняються за:

  • зовнішній вигляд,
  • вміст абразивних речовин,
  • твердість після висихання,
  • час застигання
  • в’язкість робочого матеріалу.

Але є й подібність серед таких матеріалів:

  • найвища міцність з’єднання,
  • еластичність клейового шва,
  • стійкість до змін погодних умов,
  • структура склеюваних елементів не змінюється,
  • компоненти не розчиняють пластик.

На тлі схожих аналогів, структура клеїв для смартфонів у кілька разів стійкіша до розриву.

До речі, тип сполучної речовини можна визначити за зовнішніми ознаками. Наприклад, В-7000 – це безбарвна напівпрозора субстанція з середнім рівнем в’язкості. Т-7000 має чорний колір, а силікон Т-8000 напівпрозорий, хоча має смарагдові відтінки.

Спосіб застосування силіконового клею

Коректне використання клею відбивається на кінцевому результаті. Перед тим, як нанести його на поверхню, слід знежирити і витерти деталі, що насухо склеюються. На наступному етапі потрібно нанести клей рівномірною смужкою. Далі прикладаємо елементи, що склеюються один до одного, притискаємо і чекаємо хоча б 5 хвилин до того моменту, поки клей не почне схоплюватися. У разі приклеювання дисплея, рамки, тачскріна, кришки варто на якийсь час надягти на телефон гумки або встановити затискачі. Завдяки цьому клей буде рівномірно розподілений та деталі не відклеяться одна від одної.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.