Четвер, 23 Травня, 2024

Із Києва запустять швидкісну електричку до Черкас

Мешканці Києва та Черкас незадоволені, що у них так мало можливості добратися з одного міста до іншого. Щоб їхати в поїзді, потрібно заздалегідь купувати квитки, оскільки зазвичай всі місця зайняті. Також розклад незручний, потрібно вставати дуже рано вранці, щоб дістатися з Черкас до Києва. Є можливість поїхати і автобусом, але для деяких три години важко висидіти. Далі на cherkasy-future.

Цю проблему почали вирішувати і буквально за кілька місяців запустять нову швидкісну електричку. Про реалізацію проекту повідомив заступник міністра фінансів Олександр Кава під час транспортного форуму у Києві.

Чому люди так довго чекали на швидкісну електричку

Швидкісну електричку вже давно чекають багато мешканців цих двох міст. Більшість із столиці тепер зможуть частіше провідувати своїх родичів із Черкас чи просто приїжджати до друзів. Також у ній буде достатньо місця і не доведеться заздалегідь купувати квитки.

Більшість людей не люблять нікуди їздити, тому це займає багато часу та грошей. Але в новій електричці їм буде зручніше і вони зможуть легко і без напруги доїхати з однієї точки до іншої.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.