Понеділок, 20 Травня, 2024

Пшенична крупа

Пшенична крупа є водночас калорійним та добре засвоюваним продуктом. Її регулярне вживання в їжу має безумовну користь для людини.

Виготовляється пшенична крупа з зерен пшениці, які очищають від зародка та плодових оболонок, а потім подрібнюють та шліфують.

Факти про користь пшеничної крупи

  • Пшенична крупа містить незамінні амінокислоти, клітковину, багата вітамінами та мінеральними речовинами, має достатню кількість каротину і біотину.
  • При регулярному вживанні пшеничної крупи покращується робота травної системи, нормалізується рівень холестерину в крові, що позитивно впливає на роботу печінки.
  • Завдяки вмісту вітамінів групи В пшенична крупа укріплює імунітет, насичує організм вітамінами та мінералами.
  • Страви, приготовлені з пшеничної крупи, позитивно впливають на стан шкіри, здоров’я нігтів та красу волосся.

Для тих, хто на дієті

Завдяки корисним властивостям пшеничної каші цей продукт входить до складу багатьох дієт. Вона добре втамовує голод, підтримує здорову роботу кишківника та запобігає виникненню запорів.

Дієтологи рекомендують включити блюда з пшеничної крупи в ранковий прийом їжі. Пшенична каша добре смакує з нежирним сиром, овочами або пісним м’ясом. Варити дієтичну пшеничну кашу краще на воді в розрахунку на один прийом їжі. Не рекомендується зберігати приготовлену кашу в холодильнику, це погіршує її смак.

Пшенична каша для дітей

Страви з пшеничної каші корисні не тільки для дорослих, а й для дітей. Каша є чудовим джерелом енергії, наповнюючи організм дитини мінералами та вітамінами. Крім того, пшенична каша зміцнює опір організму простудним захворюванням, покращує роботу мозку, стабілізує стан нервової системи, позитивно впливає на зір, що робить вживання каші вкрай важливим для школярів.

Дітям до смаку буде пшенична кашка зі шматочками фруктів, цукром, варенням та вершками, згущеним молоком тощо.

А от немовлятам поспішати давати пшеничну кашку не варто. Лікарі рекомендують вводити її в прикорм не раніше 9 місяців, починаючи з 0,5 чайної ложки та поступово збільшуючи порцію за умови відсутності алергічної реакції.

На що звернути увагу?

При купівлі крупи зверніть увагу на такі моменти:

  • термін придатності;
  • однорідність крупи за кольором та складом;
  • крупа є ячмінь великого помелу, що пройшов промислову обробку.сутність злиплих грудочок та сміття всередині пакету;

Краще віддавати перевагу крупі з твердих сортів пшениці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.