П’ятниця, 24 Травня, 2024

Як “аналоги Раундапу” допомагають черкащанам збільшити урожай та економлять кошти

Засіб “Раундап” — супер популярний в агробізнесі та в приватному секторі сільського господарства гербіцид прямої дії. Сьогодні цей продукт американської компанії Monsanto широко застосовують для боротьби з бур’янами.

Однак при всіх перевагах популярного гербіциду, у нього є один, але істотний недолік — Раундап досить дорогий засіб. І щоб якось вирішити проблему, компанія “Агро-Допомога” розробила “лінійку” власної продукції — Аналог раундап, де висока якість поєднується з помірною ціною.

Розповідаємо, як діють ці препарати та чому вони не гірші від продукції “заокеанського агропрому.”

Що таке гербіциди та де їх використовують?

Гербіциди (дослівно “ті, що вбивають траву”) — препарати, призначені для знищення бур’янів і уповільнення швидкості їх відродження. Регулярне використання гербіцидів дозволяє звести до нуля механічну обробку (прополювання) грунту, що, своєю чергою, локалізує процеси ерозії ґрунту та його посушливість. У підсумку після знищення конкуруючої рослинності агрофірми та фермерські господарства істотно збільшують врожайність.

До відома, гербіциди діляться на “неселективні”, для всіх видів рослин, і “селективні”, що діють вибірково, а також на “грунтові” та “листові”.

Аналоги Раундапу

Сьогодні “Аналоги Раундапу” від компанії “Агро-допомога” — це високоефективні неселективні гербіциди,  що успішно використовуються в Україні та за кордоном.

Переваги цих препаратів:

  • високий відсоток знищення однорічних і багаторічних бур’янів, їх наземної та кореневої системи;
  • економний розхід;
  • швидкий розпад в грунті на нешкідливі елементи.

Аналоги Раундапу також можуть використовуватися як десиканти загальної дії.

Основа вітчизняних “аналогів” — гліфосат. Всі гербіциди цієї “лінійки” відрізняються низькою токсичністю та мають дозволи та сертифікати від відповідних міністерств і відомств.

Як діють “аналоги раундапа”?

Щоб запустити процес “протруєння”, розчин препарату розбризкують на площі, що має оброблятися,  і через 5-6 годин він засвоюється листям рослин. Далі, протягом наступних 6-7 днів, “отрута” поширюється по всіх їх компонентах, включаючи й кореневу систему. За цей час в ураженого бур’яну порушується процес синтезу амінокислот, що візуально виглядає як пожовтіння листя.

Важливо! “Аналоги Раундапу” проникають всередину бур’янів виключно через листя та не впливають на розвиток інших рослин через грунт.

Препарати від “Агро-допомоги” застосовують до посіву, перед прибиранням з метою десикації культур, і після збору врожаю, щоб підготувати грунт до наступного посіву.

“Аналоги Раундапу” ефективно знищують дводольні та однодольні однорічні рослини, а також багаторічні — пирій, осот, сорго, березку.

Знищення бур’яну рекомендується проводити в безвітряну погоду, при відсутності крапель роси чи дощу на листі.

Не рекомендується — скошувати бур’яни перед обробкою, а також проводити рихлення протягом 7 днів після неї.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.