Понеділок, 20 Травня, 2024

У Черкасах встановлять по місту камери спостереження

Місто Черкаси вирішили зробити ще безпечнішим, тому в кожному районі скоро встановлять камери спостереження. Вони відстежуватимуть усе, що відбувається на вулицях, і це допоможе вберегти мешканців від різних небезпечних ситуацій, пише cherkasy-future.com.ua.

Було ухвалено рішення встановити 424 камери. На це виділили близько 29 мільйонів гривень. Відомо, що до кінця 2022 року всі камери відеоспостереження вже мають бути встановленими.

Чим це допоможе мешканцям міста

Завдяки камерам можна вберегти людей від нападів, крадіжок, випадкових подій. Наприклад, людина йде пізно ввечері, довкола нікого немає і їй раптом стає погано. Служба безпеки це побачить на відео і миттєво викличе швидку. Також приїде поліція, якщо до мирного мешканця пристануть якісь хулігани.

Останнім часом у Черкасах було кілька аварій, коли винуватець просто зник із місця нападу. Завдяки камерам тепер можна одразу зафіксувати номери автомобіля та подивитися куди він поїхав.

Нові технології допоможуть жителям Черкас відчувати себе більш у безпеці та не вчиняти необдуманих дій. Камери будуть встановлені у кожному куточку міста, тож кожне порушення буде зафіксовано.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.