П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Черкасах в районі стадіону встановлять лежачі поліцейські

Останнім часом на деяких вулицях міста покращили стан доріг та продовжують займатися рештою районів. Раніше повідомлялося, що протягом двох років зроблять ремонт у всій Черкаській області. Таким чином водіям буде безпечніше їздити та їх автомобілі довго протримаются у відмінному стані, пише cherkasy-future.com.ua.

Влада Черкас на цьому не зупиняється. Вони зайнялися містом і хочуть його зробити ще комфортнішим для мешканців. Зараз найголовніше займатися тим, що допоможе людям почуватися у безпеці у їхньому рідному місті.

Більшість водіїв не дотримуються правил дорожнього руху та останнім часом у Черкасах сталося чимало ДТП. Багато хто сідав за кермо в нетверезому стані, дехто перевищував швидкість, а хтось взагалі не пропустив пішоходів, коли мали поступитися. В результаті страждають невинні люди.

Було прийнято рішення в усіх районах встановити лежачі поліцейські. Вони допомагають призупинити автомобілістів та не їхати на великій швидкості. Таким чином, люди можуть перейти нормально вулицю і не боятися за своє життя.

23 листопада члени виконавчого комітету проголосували встановити лежачі поліцейські, в районі стадіону. Там завжди багато людей, особливо дітей. Водіям потрібно бути більш уважними та акуратними, щоб не страждали безневинні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.