Четвер, 23 Травня, 2024

Плінко – новинка серед ігрових автоматів онлайн казино Париматч

Новий ігровий автомат Плінко – що повинен знати кожен гравець про слот. Правила та характеристики ігрового слота Plinko. Як почати грати в Плінко онлайн.

Плінко: загальна інформація про слот

Ігровий автомат Плінко викликає у користувачів чималий інтерес завдяки можливості стати власником великої суми винагороди. В основі розробки лягло популярне телешоу, де учасники намагалися визначити ціну кожного запропонованого ним товару. Розробники слота вирішили дотримуватися того самого принципу. Гра настільки захоплює, що знайдеться чимало бажаючих встановити мобільний додаток, щоб мати можливість запускати слот Плінко регулярно. Розробник ВGaming постарався зробити слот максимально захоплюючим та прибутковим. Назвою своєю він зобов’язаний звуку, який виробляють кульки, що падають у лунки. Але якщо вам не подобається звуковий супровід, можна легко вимкнути функцію.

Інформація про основні можливості ігрового автомата

Привертають увагу деякі показники емулятора, оскільки виглядають вони досить цікаво:

  • рік випуску 2019 року;
  • відсоток повернення гравцям досягає позначки 99%;
  • розкид ставок від 1 до 100;
  • максимальний множник дорівнює 1000;
  • головний об’єкт – м’ячик чи кулька!

Ще гравця після запуску цікавитиме таблиця виплат, яка допоможе зрозуміти, як нараховуються гроші. А дізнатися про всі особливості слота можна, запустивши кілька разів демо версію для гри на віртуальні кредити.

Як грати в Плінко

Правила ігрового процесу можуть здивувати своєю простотою. Від гравця потрібно зробити лише кілька дій:

  • спочатку належить визначитися з висотою піраміди;
  • потім важливо встановити ступінь допустимого ризику;
  • здійснюється пуск;
  • контролюється влучення кульки в комірку, що випала!

Сума виграшу залежатиме від того, наскільки ви ризикнули і наскільки далекою була обрана лунка від центру. Найбільш щасливі можуть розраховувати на максимальну суму винагороди. Деяких серйозно розчаровує факт, що у Плінко не передбачені бонусні раунди чи джекпот. На гравця працює тільки висота піраміди та множники. Але не слід забувати, що тут кожен раунд стає виграшним, а рівень волатильності гравець визначає самостійно. Найвища нагорода може дістатись гравцеві, який вибрав 16 рядів при високому рівні ризику, але не варто багато на що розраховувати, встановивши лише 8 рядів і визначивши низький рівень ризику. Тож це той унікальний випадок, коли для досягнення результату гравець має взяти все у свої руки. Відеослот Плінко не вражає яскравим дизайном: білі кулі на синьому фоні – ось усе, що бачить клієнт на екрані. Позитивні якості слота не в мельканні картинок, а в можливості виграти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.