Четвер, 23 Травня, 2024

CRM для агентства нерухомості в Черкасах

Автоматизація робочих процесів необхідна практично в кожній сфері діяльності. Адже саме такі системи здатні спростити контроль не тільки за самою роботою підлеглих, але і допомогти в якісному обслуговуванні клієнтів. Так і для агентства нерухомості важливо мати CRM-систему, щоб допомогти ріелторам підвищувати власну ефективність і контролювати всі об’єкти. У цій статті ми розповімо все про CRM для агентства нерухомості і де його замовити в Черкасах. 

Для чого CRM агентству? 

Всі, хто хоч раз звертався в хороше агентство нерухомості знає, що у одного працівника одночасно може бути кілька провідних об’єктів. А ось час для ріелтора – це неймовірно цінний атрибут. Звичайно, сидіти з телефону, відкриваючи при цьому документи в Word або Excel вкрай не зручно. Тим більше, що іноді часу на завантаження звітів та інших файлів в офісі практично немає. 

Саме для цього і існує CRM. Він не просто полегшує роботу ріелтора, а й спрощує завантаження всієї документації навіть з телефону. Адже завдяки зручному інтерфейсу, такі системи оптимізовані під будь-який гаджет. 

Залежно від керівної посади, сучасні CRM-системи мають три блоки: 

  • для директора (власника) агентства; 
  • для менеджерів ; 
  • для ріелторів. 

Як вона виглядає? 

Тут будуть зібрані всі необхідні огляди, аналітика, інформація про майбутні угодах, провідних об’єктах і даних клієнтів і потенційних покупців. {{1} } Також, для власної зручності, фахівці з нерухомості можуть завантажити файли про інфраструктуру кожного об’єкта або інтерактивну карту.

Для агентства нерухомості CRM-система як для бухгалтерів програма 1С. Провідний спеціаліст може в будь-який час, де б він не знаходився зробити наступні процеси: 

  1. Відстежити календар угод/переглядів/зустрічей; 
  2. Завантажити фотографії/документи/звіти; 
  3. Оформити угоду;
  4. Підібрати об’єкти, які можуть зацікавити клієнта; 
  5. Зберегти всі необхідні дані про об’єкт і клієнта. 

Наприклад, Бітрікс24 пропонує дуже хорошу CRM-систему, яка буде налаштована під всі запити вашого агентства нерухомості. При цьому, необов’язково жити поруч з головним офісом і їхати туди для укладення договору. Досить ознайомиться з сайтом, підібрати те, що вам потрібно і зателефонувати. Все, три простих дії і ваша фірма вийде на новий, бездоганний і повністю безпечний рівень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.