Четвер, 23 Травня, 2024

Який тютюн для кальяну вибрати та де замовити?

Щоб покурити кальян і розслабитись, потрібно заздалегідь подбати про всі складові. Справжні поціновувачі зможуть у інтернет-магазині https://smoky.in.ua/ підібрати все необхідне, визначитися зі смаком і розібратися в сортах.

Які заправки краще для кальяну

Однозначно відповісти на питання, який тютюн для кальяну кращий, складно. Це залежить від індивідуальних уподобань кожного. Варто знати, що тютюн відрізняється такими параметрами:

  • ступінь вимочки залежить від ароматизаторів та використання виробником патоки. Якщо суміші, наприклад, багато сиропу, тоді користувач відчує насичений смак;
  • міцність залежить від рівня нікотину. Є варіанти без його присутності, або ті, що відрізняються легкістю. Тут все залежить від ваших уподобань;
  • насиченість смаку розкривається у процесі куріння;
  • нарізка листя. Вона може бути великою, середньою чи дрібною. Якщо це велике, середнє листя, тоді краще перед забиттям їх нашаткувати за допомогою ножа;
  • рівень димності. Набагато приємніше купувати димнішу суміш, адже можна завдяки цьому пускати незвичайні кільця, робити цікаві трюки;
  • жаростійкість. Від цього параметра залежить скільки потрібно покласти вугілля, щоб суміш тютюну почала гірчити і горіти. Цей процес можна регулювати, головне знати, як це робити.

Тютюн Milano, наприклад, знаходиться у топі вже довгий проміжок часу. Німецькому виробнику довіряють через високу якість, середню міцність і яскравий смак, ароматний дим. Якщо розглядати цей тютюн, то до його складу входить високоякісний лист Вірджинія Голден із домішкою Берлі та Орієнтал. Також у суміші є патока та гліцерин, натуральні ароматизатори, від яких залежить смак та аромат тютюну.

Поради щодо забиття тютюну

  1. Для забивання найкраще підійде глиняна класична чаша. Якщо такої немає, силіконовий варіант фанел також можна використати для цього.
  2. Лист слід розпушити. Не потрібно забивати щільно тютюн – від краю чаші залиште 2 мм, після чого накрийте фольгою (калаудом).
  3. Щоб прогріти тютюновий лист достатньо 4 кубики вугілля та 5-7 хвилин.
  4. Якщо дим важкий, потрібно забрати один кубик вугілля.

Де замовити все для кальяну?

У кальянному магазині «Smoky Shop» жителі Черкас зможуть підібрати все для димного відпочинку у хорошій компанії. Для організації цього дозвілля, потрібно подбати про наявність кальяну, якісного тютюну та вугілля, додаткових аксесуарів. Все це представлено на одному ресурсі, тому можна в комфортних умовах замовити потрібні компоненти.

Це справжній релакс, розслаблення, тож не варто собі відмовляти у цьому.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.