Понеділок, 20 Травня, 2024

Як вибрати недорогий смартфон у Черкасах?

Дешевих телефонів у продажі багато, проте вибрати хорошу модель не просто, тим більше зараз, коли бюджетний та ультрабюджетний сегменти ринку користуються особливою “прихильністю” виробників, і їх освоюють, усі кому не ліньки.

У цій статті ми розповімо, як купити недорогий смартфон у Черкасах та не помилитися у виборі.

Основні критерії вибору

Перше, що рекомендується зробити при пошуку бюджетної моделі смартфона — розібратися у своїх очікуваннях від девайса. Якщо ваші запити — просунуті ігри, якісне фотографування та висока роздільна здатність дисплея одночасно, заздалегідь вирішіть, чим ви готові пожертвувати. Це дозволить суттєво заощадити на вартості виробу. В іншому випадку ціна смартфона опиниться далеко за межами бюджетної лінійки.

Топовий бренд чи компанія бюджетних телефонів?

Насправді вибрати недорогу, але якісну модель можна і там, і там. Різниця лише в тому, що якщо ваш вибір — продукція лідера мобільного ринку, ціна виробу буде дещо вищою, характеристики трохи гірші, зате збірка якісніша.

Важливо! Істотна перевага відомих брендів — великі мережі сервісних центрів, куди завжди можна звернутися, у випадку будь-яких проблем з телефоном.

Найважливіші характеристики моделі

Якщо ви не професіонал і не знаєтесь на тонкощах будови смартфонів, не варто й заглиблюватись у складні технічні терміни. Для розуміння  рівня функціональності та продуктивності моделі достатньо мати загальні уявлення про її основні параметри.

Отже, що вас має зацікавити насамперед?

  • Параметри процесора, його тип, кількість ядер та частота.
  • Об’єм вбудованої та оперативної пам’яті.
  • Роздільна здатність та тип матриці дисплея.
  • Потужність батареї.
  • Оснащеність камери та рівень роздільної здатності.

Вибираючи процесор за кількістю ядер, вирішіть, що для вас пріоритетне. І якщо це продуктивність, тоді чим більше їх буде, тим краще.

Важливо! Сьогодні виробники бюджетних смартфонів переважно використовують два типи процесорів: Qualcomm та MediaTek. Всі інші встановлюють або в дорогих, ексклюзивних моделях, або це мотлох, з яким краще не зв’язуватися.

Що стосується оперативної та вбудованої пам’яті, головним чином вас має цікавити перша, оскільки вона впливає на продуктивність. У цьому плані мінімум на сьогодні — 2 Гб. Вбудовану ж пам’ять, свого роду “жорсткий” диск смартфона, завжди можна апгрейдити, для чого достатньо встановити microSD-карту.

Далі визначаємо функціональність дисплея, де рекомендується відразу “відсіяти” моделі з низькою роздільною здатністю (HD 720 X 1280 і нижче), а також з TFT-матрицею. Купуйте смартфон тільки з S-IPS екраном, зараз таких девайсів, за прийнятною ціною, достатньо.

До речі, врахуйте, що розмір діагоналі екрана впливає на споживання енергії, і відповідно до цього підбирайте параметри акумулятора.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.