Понеділок, 20 Травня, 2024

XFX представляє оверклокерську відеокарту Radeon RX 6900 XT з водяним охолодженням

Чи збираєтеся вичавити максимум зі свого геймерського комп’ютера? Ви можете купити CompX 6900 XT з водяним охолодженням – така відеокарта легко піддається розгону і стабільно працює при максимальних навантаженнях. Щоб продемонструвати можливості подібних графічних адаптерів, ми розповімо про популярну модель XFX Speedster Zero.

Особливості модифікації

Відеокарта створена у співпраці з виробником систем охолодження EKWB. Словенська компанія надала водоблок, створений на індивідуальне замовлення. Його основа виготовлена ​​з нікельованої сталі, обробленої на верстаті з числопрограмним управлінням (ЧПУ). За герметичність з’єднань відповідають фірмові ущільнювачі O-Ring, що адаптуються до температури та тиску всередині контуру.

Зверху водяна система охолодження накрита напівпрозорою кришкою. У неї вбудовано підсвічування, що адресується, яке можна налаштовувати за допомогою фірмової програми XFX. Підтримуються динамічні ефекти, що дозволяє зробити ваш комп’ютер зіркою моддингової виставки. У комплект поставки включені фітинги для швидкого збирання. Таку відеокарту може встановити будь-який користувач, знайомий із конструкцією та принципом роботи ПК – спеціальних знань не знадобиться.

Технічні подробиці

XFX вирішила копнути глибше, ніж її конкуренти, і створила власну друковану основу, яка відрізняється від референсної плати. У неї більше шарів текстоліту з металевими та полімерними прошарками, що забезпечують ефективне екранування електромагнітних перешкод.

Систему живлення також було розроблено заново. 14 її фаз забезпечують енергією графічний процесор, ще дві — буфер пам’яті. Всі транзистори побудовані на основі платформи DrMOS, яка відрізняється підвищеною стійкістю до перевантажень та надійною конструкцією.

Щодо основних компонентів відеокарти, при стандартних налаштуваннях вони нічим не відрізняються від референсної моделі. Графічний адаптер створений на основі процесора AMD Navi 21, побудованого за сучасним 6-нанометровим техпроцесом. У ньому 5120 потокових ядер, що працюють на частоті від 2015 до 2575 МГц.

Підсистема пам’яті представлена ​​16 гігабайтами GDDR6, підключеними до 256-бітної шини. У сумі це дає пропускну здатність до 512 ГБ/с. Відеокарта споживає 300 Вт енергії, а рекомендована потужність блоку живлення для неї починається від 850 Вт.

На щастя, виробник вирішив не обмежуватись базовими параметрами. На передній кромці плати розташований перемикач подвійного BIOS, що дозволяє одним рухом перевести графічний адаптер в режим оверклокінгу. А далі все обмежується лише вашою фантазією та технічними навичками. Сам виробник заявляє, що при лабораторних випробуваннях відеокарта легко переступила поріг 3 ГГц. Звичайно, для такого рекорду потрібне відповідне енергопостачання, тому в цій моделі передбачено три 8-контактні роз’єми живлення — на один більше у порівнянні з базовою 6900-ю.

Обчислювальна потужність та оригінальний дизайн – не єдині переваги відеокарти. Вона міститься у два стандартних слоти розширення, тоді як референсної версії потрібні два з половиною. Крім того, рівень шуму знижений як мінімум на 10 дБ порівняно з оверклокінгові графічні адаптери, які охолоджуються вентиляторами.

Де купити флагманську відеокарту в Україні?

Інтернет-магазин compx.com.ua пропонує графічні адаптери з повітряним та водяним охолодженням. Ви можете замовити їх окремо чи у складі готового ПК. При професійному складанні комп’ютера вам надається додаткова перевага – 12 місяців гарантії на все залізо, незалежно від його вартості та моделі. Компанія пропонує вигідні умови доставки комп’ютерних комплектуючих на всій території України. Покупки можна оплачувати будь-яким зручним способом — готівкою, банківською карткою, кредитом або розстрочкою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.