Понеділок, 24 Червня, 2024

Основні критерії вибору ортопедичного матраца

Щоб ваш сон був комфортним і якісним, важливо серйозно підійти до вибору матраца. У магазинах Черкас серед широкого асортименту можна знайти безліч моделей, і щоб не загубитися в розмаїтті, необхідно вивчити їхні види, характеристики.

Види матраців

Ортопедичні матраци ділять на пружинні та безпружинні. В основі пружинних лежить спеціальна система, що складається з пружинних блоків. Вона відповідає за підтримку тіла.

Безпружинні не мають пружинного блоку, складаються з декількох шарів наповнювача: латексу, кокосової койри, вовни, бавовни.

Пам’ятайте одне важливе правило: що природніше перебуватиме ваш хребет під час сну, що більше розслаблені м’язи, то вищий ортопедичний ефект.

Фактор зручності залежить від вашого вибору. Хтось віддає перевагу жорстким, а хтось підбирає м’які матраци 160 200, тут справа смаку кожного.

Пам’ятайте, дуже жорстка конструкція не дасть змогу вашому хребту повноцінно розслабитися, а надто м’яка модель створить ефект провисання, що дуже незручно під час сну. Тому під час вибору враховуйте особливості своєї анатомії, наприклад, вагу тіла, зріст.

Плюси ортопедичних матраців

Ортопедичні конструкції забезпечують правильну підтримку хребта, рівномірно розподіляють навантаження на тіло, тим самим розвантажуючи суглоби, м’язи, зв’язки. Ортопедичним матрацам варто віддавати перевагу, якщо ви потребуєте гарної підтримки хребта і хочете позбутися болю в спині.

Вибравши якісний матрац, ви зможете провести профілактику захворювань опорно-рухового апарату.

Ортопедичні конструкції набагато кращі за звичайні, і цей факт уже давно доведено. Як би ви не спали: на боці, животі, ваше тіло завжди буде в правильному положенні.

Нюанси вибору

Щоб отримати всі привілеї, необхідно серйозно поставитися до вибору.

  1. Розгляньте кілька варіантів.
  2. Вивчіть характеристики моделей, що вас зацікавили.
  3. Заздалегідь визначтеся з ціною. Пам’ятайте, дешеві моделі не завжди якісні. Тому економити тут буде недоречно.
  4. Підберіть наповнювач, тут потрібно виходити з власних уподобань, зросту, ваги.
  5. Віддавайте перевагу продукції від надійних виробників.

Часом самостійно складно вибрати відповідний варіант. У такій ситуації зверніться до консультантів магазину, де збираєтесь купувати. Вони порадять і розкажуть про переваги кожної моделі.

Людям, які мають проблеми з хребтом, краще радитися з лікарем.

Пам’ятайте, ваше здоров’я спини залежить від правильного спального місця. Тому підійдіть до його оформлення відповідально!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.