Понеділок, 24 Червня, 2024

Корми для тварин з додаванням конопель

Конопля – унікальна рослина, відома людині споконвіку і активно використовується нею в різних сферах життя. У промислових цілях активно використовують коноплі технічних сортів, які не мають негативних наслідків для організму. Використовують практично всі частини рослини: стебла для виробництва матеріалів, а олія та насіння для виготовлення палива, продуктів харчування, косметики і т.д. На сайті https://budda-seeds.com/ua/ можна придбати різноманітне насіння канабісу за доступними цінами.

Як використовують коноплі в кормах для тварин

Макуха після виробництва конопляної олії додають у корми для тварин. Цей продукт багатий на харчові волокна, частина з яких не розчиняється в організмі, корисними маслами і білком. Цей продукт багато століть був кормовою базою для худоби. Сьогодні відходи масляного виробництва використовують як підживлення для акваріумних рибок та папуг. З конопляного волокна виготовляють підстилки та наповнювачі для туалетів. Перевагою такого товару є його екологічність, не висока вартість та практичність.

Конопляне насіння відноситься до гіпоалергенних продуктів, добре засвоюється і є високоживильним продуктом. Білок глобулін, який міститься в насінні конопель, захищає організм від вірусів та інфекцій, та сприяє формуванню сильного імунітету.

Регулярне вживання продуктів коноплярства благотворно впливає на організм та сприяють його оздоровленню та омолодженню. Насіння коноплі та її похідні додають у корми з позначкою «хелсі», тому вони допомагають впоратися тваринам з такими проблемами:

  • відновлення травлення;
  • сприяє активній линянню та покращує якість вовни;
  • підтримує організм під час хвороби та відновлення після оперативних втручань;
  • підтримує роботу серцево-судинної системи на належному рівні.

Користь конопляної олії для тварин

Олія коноплі є цінним продуктом і містить оптимальне співвідношення жирних кислот Омега – 3 та Омега – 6 (1:3). На відміну від лляної олії та риб’ячого жиру олія конопель відноситься до більш здорових продуктів і в невеликій дозуванні благотворно впливає на організм Вашого вихованця.

Корм з каннабіноїдами для тварин

Існує окрема категорія харчування для тварин із додаванням рекреаційної коноплі. Така категорія харчування для вихованців з’явилася у США. У корм додають конопляне масло з КБД, яке спочатку використовувалося як лікувальний засіб для тварин.

Корм з каннабіноїдами призначений для вікових тварин, які мають хронічні захворювання, перебувають у невиліковному стані або мають проблеми психологічного характеру. Регулярне вживання такого корму допомагає полегшити стан тварини та покращити якість її життя. Також такий корм допомагає впоратися тварині зі стресом, отриманої від вибухів феєрверків, гучних звуків та інших травмуючих ситуацій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.