Четвер, 23 Травня, 2024

Де купити операційний стіл у Черкасах?

Якщо в амбулаторії є операційна, значить є і спеціальний стіл, на якому хірурги надають пацієнтам відповідні медичні послуги.

У цій статті ми розповімо, яким він має бути, і чому операційний стіл в Харвінд — це оптимальний варіант для будь-якої сучасної клініки.

Якими бувають операційні столи?

Отже, на які критерії орієнтуватись менеджеру медичного закладу при виборі хірургічного столу?  Щоб розв’язати цю проблему, треба дати відповідь на кілька ключових питань. Зокрема, яка специфіка основної частини операцій, і які функції столу найважливіші для медперсоналу. Знаючи тип процедур і запити лікарів до функціонала, ви легко і швидко розберетесь в основних видах цього обладнання. Так, операційний стіл може бути:

  • універсальним — адаптованим для різних напрямів хірургії;
  • спеціалізованим — ортопедичним, гінекологічним, офтальмологічним.

Зазначимо, що правильний вибір типу операційного столу створить максимально комфортні умови й для розміщення пацієнта, і для роботи хірурга.

Функціонал операційного столу

Щоб не помилитися з визначенням необхідних опцій і функцій хірургічного столу, бажано ретельно знайомитися з механізмом його управління. Так, на поточний момент ринок пропонує столи з електричним приводом і дистанційним керуванням, гідравлічні та комбіновані моделі. У кожного типу столів є свої переваги та недоліки, які потребують детального розгляду.

Обираючи стіл в операційну, ми рекомендуємо звернути увагу на кількість позицій, в яких може перебувати пацієнт, а також на додаткові фактори. Стіл може бути стаціонарним або мобільним, з певною кількістю комплектуючих, аксесуарів і додаткових секцій, інтегрованим у різні системи діагностики (КТ, МРТ) та інше.

Де купити хірургічний стіл у Черкасах?

Компанія Harwind, яка спеціалізується на реалізації медичного обладнання, пропонує широкий вибір якісної медтехніки від найкращих світових брендів.  Зокрема, клієнтам, які бажають придбати хірургічні столи, ми готові запропонувати обладнання різних форматів і рівнів, з гарантією якісного сервісу та технічного обслуговування.

Кваліфіковані співробітники “Harwind” не тільки розкажуть все про продукцію, а й навчать медичний персонал вашої клініки користуватися правильно нею.

Зазначимо, що тренінги, які стосуються експлуатації та використання обладнання,  безплатні та включені у вартість виробів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.