П’ятниця, 24 Травня, 2024

Баскетбольні кросівки adidas: якими вони були раніше?

Баскетбол – це неймовірно веселий та популярний вид спорту. Ця гра поширена серед любителів, на відпочинку та пікніках, і, звичайно ж, нею займаються професійно. Це заняття з’явилося понад сотню років тому і сьогодні улюблене як гравцями, так і глядачами по всьому світу. За весь цей час встигло багато змінитися: правила, екіпірування, навіть сітки.

Адже для того, щоб комфортно тренуватися і не переживати про свій комфорт та естетичний зовнішній вигляд, необхідно набути гарної форми. Майки, шорти, шкарпетки це дуже важливо. Але тут ми розповімо про баскетбольні кросівки, їхню історію, та познайомимо вас з асортиментом бренду adidas.

Найперша пара була виготовлена у 1830-х роках. Верхня частина з полотна була з’єднана з гумовою підошвою для створення зручного, нековзного взуття, яке люди стали носити навіть на пляжі.

У процесі розробки фірма мала безліч ідей щодо її вдосконалення. Необхідно було покращити гнучкість, забезпечити максимальну підтримку гомілкостопу, щоб подбати про безпеку. Удосконалення технологій, додавання різноманітних забарвлень, прислухання до потреб спортсменів та інші послуги допомогли компанії запропонувати своїм покупцям винятково найкращу продукцію.

Для розробки нових виробів адідас залучив суперзірку Ріка Беррі. Вони створили модель Top Ten, вона була ретельно продумана, протестована та доопрацьована Беррі та командою бренду, багато уваги було приділено дизайну. Було залучено десять найкращих баскетболістів НБА, як Даг Коллінз, Маркес Джонсон, Керміт Вашингтон, Едріан Дентлі, Боб Леньєр, Боббі Джонс, Біллі Найт та інші, щоб тестувати інновацію та покращувати її. Взуття було бездоганним не для одного гравця, а для всіх.

Top Ten незабаром стали настільки ж популярними на вулицях, як і на корті. Ігрові майданчики Нью-Йорка, де зародилася більшість сучасної поп-культури, заполонили ці баскетбольні кросівки.

У відомих модних статтях модель навіть була названа парою «нову еру», що відкрила. Топ Тен вважався символом епохи, в якому взуття пройшло шлях від простих базових гумових снікерів до спеціалізованих виробів з інноваційними технологіями для покращення гри.

Баскетбольні кросівки та інші спорттовари від адідас представлені на офіційному сайті інтернет-магазину і доступні до придбання прямо зараз. Ми пропонуємо вам розглянути каталог, підібрати для себе кілька стильних речей, передплатити розсилку з найсвіжішими новинами лейблу, отримати додаткову знижку та оформити замовлення за кілька хвилин. Вдалих покупок!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.