Понеділок, 20 Травня, 2024

У Черкасах з’явилася стратегія розвитку до 2032 року

Нещодавно відбулася сесія міськради, на якій мер міста Черкас Анатолій Бондаренко розповів про подальші плани до 2032 року. Крім цього, він показав документ, де складено стратегію розвитку на 10 років уперед. Також мер назвав чотири основні пріоритети, якими влада зараз займатиметься, пише cherkasy-future.com.ua.

Перший пріоритет: Дніпро

Бондаренко заявив, що річка Дніпро це візитівка та справжній бренд міста. Також вона є головною унікальністю, тож їй потрібно приділити багато уваги. Мер вважає, що Черкаси – місто великої води.

Другий пріоритет: економія

 Анатолій Бондаренко звернув увагу на економічне зростання. Вони намагатимуться створити найкращі умови для інвестування та збільшення надходжень до бюджету.

Третій пріоритет: гармонія

Мер Черкас хоче створити всі умови для розвитку та гармонії мешканців міста. У кожного буде можливість знайти себе, розвиватися та виявляти всі свої таланти.

Четвертий пріоритет: розумне місто

До цього пункту входить реалізація проектів цифрової трансформації міста, забезпечення екологічної безпеки та захисту довкілля. Варто звернути увагу, що Черкаси були довгий час єдиним містом, яке не мало власної стратегії розвитку.

Депутати по-різному відреагували на план мера Анатолія Бондаренка. Багато хто зазначив, що Черкаси можна зробити містом вихідного дня. Представниця “Активної громади” Ганна Глижинська заявила, що це чудове місце, куди можуть їздити мешканці інших міст, щоби добре відпочити.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.