Понеділок, 20 Травня, 2024

Історія успіху одного черкаського IT-бренду або як досягнути неможливого

Черкаси є Батьківщиною для багатьох IT-компаній, що наразі стали популярними та успішному в рамках не тільки України, а ще й цілого світу. Сьогодні на сайті icherkasy-future, ми розповімо про одну з таких компаній, а саме – про IM4U DIGITAL MARKETING AGENCY.

Загальна інформація про IM4U DIGITAL MARKETING AGENCY 

IM4U DIGITAL MARKETING AGENCY – це маркетингове агентство, що за допомогою інтегрованого маркетингу, створює унікальний бренд та робить його популярним на ринку. 

iM4U Digital Marketing Agency – працює з комплексним та індивідуальним підходом до клієнтів. Зокрема агентство будує ефективні стратегії, формує оптимальний бюджет замовлення, розподіляє команду під конкретний проєкт – усе це за умови максимально прозорої звітності. Діяльність IM4U DIGITAL MARKETING AGENCY направлена на те, щоб досягти результат якомога швидше. Така політика цієї компанії.  

IM4U DIGITAL від заснування до сьогодення

У 2016 р. була зібрана перша команда і почалася робота над першими проєктами за напрямками: розробка сайтів та соціальні мережі. Тоді команда складалася з трьох осіб. 

У 2017 році відбулося розширення команди та сфери діяльності. Збільшилася кільки послуг, що пропонує компанія. Наприклад, сформувалася нова послуга “Комплексний маркетинг”, яка набула популярності серед клієнтів. За рік компанда збільшилася вдвічі – тепер в IM4U працювало 6 учасників.

2018 рік. Нарешті компанію IM4U помітив великий бізнес і зробив по-справжньому велике замовлення – це була компанія, що займалася масажним обладнанням. Також відбулося проходження співробітниками компанії міжнародної сертифікації. Усі отримали дипломи, що визнаються по всьому світу.   

2019 рік. Розширилася співпраця із клієнтами з Америки у сфері вантажних перевезень та інших галузях. IM4U почали надавати послуги англійською мовою, що дозволило компанії повноцінно вийти на міжнародний ринок. Відбулася реорганізація та систематизація IM4U DIGITAL MARKETING AGENCY. На той час команда вже складалася із 15 осіб.

2020 рік.Компанія почала співпрацювати із великими замовниками з Канади у сфері будівництва. IM4U активно брали участь у благодійних проєктах. 

2021 рік. IM4U співпрацювала із канадськими клієнтами у сфері ландшафтного дизайну. У колективі вже було 22 співробітники.

Чим виділяється черкаська IM4U DIGITAL ?

Орієнтація на результат. Вибір найбільш ефективних каналів просування, які дають максимальний результат для бізнесу.

Комплексний підхід. Використання всіх ефективних інструментів залучення клієнтів в одному напрямку для формування стійкого бренду та збільшення продажів.

Віддана команда. Команда глибоко занурюється в завдання, щоб створити відповідний контент і пропозиції. Власник бізнесу працює тільки з одним фахівцем, який комплексно керує всією командою, що економить час замовника.

Структурно-системний підхід. Структурування всієї роботи із закріпленням відповідальних за конкретні завдання. Створення єдиної системи для всіх процесів.

Прозорість управління проєктами. Гарантія безпеки інформації, регулярна звітність клієнту. Клієнт завжди може відстежити досягнення цілей на будь-якому етапі, дізнатися кількість залучених клієнтів і вартість одного клієнта.

Ефективні “воронки” продажів. Створення “воронки” продажів для кожного каналу просування, розрахунок вартості потенційного та реального клієнта. Оптимізація воронки для підвищення прибутковості. Клієнт має доступ до інформації про воронки продажів, що дозволяє йому приймати подальші рішення: закривати канал, продовжувати з ним працювати чи зміцнювати його.

Ефективне спілкування. Керівник проєкту постійно на зв’язку з клієнтом, надає повну інформацію по проєкту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.