Четвер, 23 Травня, 2024

Як створити фірмовий стиль для своєї компанії у Черкасах?

Словосполучення фірмовий стиль знайоме багатьом, проте якщо йдеться про створення візуального образу компанії, то не завжди зрозуміло, що конкретно мається на увазі. У цій статті ми розповімо, навіщо він потрібен і як оформити створення фірмового стилю за посиланням.

Що таке фірмовий стиль?

Говорячи простою мовою, фірмовий стиль — це образ компанії, що створюється поєднанням певних графічних елементів.

Завдяки такому стилю, однотипні логотипи, візитки, фірмові знаки, бланки, упаковка, реклама та інші компоненти формують впізнаваність торгової марки, тобто збільшують зростання довіри клієнтів та сприяють їхньому переходу в статус постійних.

Де використовують фірмовий стиль?

У всіх гіпотетичних точках “дотику” клієнта з компанією. Це може бути логотип на офіційному сайті, бейджик на уніформі обслуговуючого персоналу або степлер із фірмовим знаком на столі в офісі.
Крім того, клієнти бачать елементи стилю:

  • продукції;
  • пакуванні;
  • чеках;
  • рекламі;
  • фірмових сувенірах;
  • інтер’єр офісних приміщень.

Таким чином, фірмовий стиль нарівні з якістю продукції, ціновою політикою та використанням сучасних технологій формує позитивний імідж компанії.

Із яких елементів складається фірмовий стиль?

Корпоративний (фірмовий) стиль — це насамперед товарний знак, слоган, певне поєднання кольорів, шрифт, що запам’ятовується. Додатково до цього ансамблю можуть входити емблема, гімн компанії, корпоративний герой, певна схема верстки, оригінальне оформлення офісу.

Як створити фірмовий стиль?

Теоретичний сьогодні можна самостійно розробити візуальний образ своєї компанії в режимі онлайн. Програми типу Турболого або Tailor на основі шаблонів дозволяють це зробити, не виходячи з кімнати.

При цьому слід розуміти, що хоч як би ви старалися, готовий продукт буде відносно невисокої якості. Впоратися з такою роботою на професійному рівні — це комплексне завдання для команди вузькопрофільних фахівців.

Тому, якщо ви справді стурбовані створенням позитивного іміджу своєї компанії, краще звертайтесь до послуг дизайн-студії.

Що входить до розробки фірмового стилю в Черкасах від Gagarinstudio?

У нашому розумінні корпоративний стиль — всеосяжне поняття, тому основну увагу в Gagarinstudio приділяють створенню логотипу як основи бренду, на базі якого виготовляють візитні картки, розробляють дизайн бланків, конвертів, тек для документів та інші компоненти.

Над створенням фірмового стилю в Gagarinstudio працюють не лише дизайнери, а й психологи, PR-менеджери, маркетологи, поліграфісти.
Робота над одним проектом може зайняти багато часу та сил, що, безумовно, має свою вартість, однак ми гарантуємо, що ціна готового продукту залежатиме виключно від можливостей вашого бюджету, і ця умова ніяк не позначиться на його якості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.