Четвер, 23 Травня, 2024

Все про фільтр зворотного осмосу

Дуже популярні останнім часом системи фільтрації побутової води мають свої позитивні та негативні сторони. Більшість із них є науково-доказовим фактом, а деякі “вирвані” зі старих випусків якогось журналу, який не має жодного відношення до цієї теми. У цій статті ми розповімо все, що потрібно знати про такі фільтри, чому варто вибрати зворотний осмос Koer і як його замовити у Черкасах.

Навіщо потрібен фільтр?

Всім відомо, що вода, яка тече трубами і вважається питною, не така якісна, як хотілося б. Та й сама назва “питна вода” не дуже доречна. Важливу роль як така вода “грають” трубопроводи, які були прокладені років 60 тому і вичерпали свій ресурс років десять тому. Та й зараження інфекційними захворюваннями через вживання такої води стає, на жаль, нормою, ніж резонансом. Все тому, що вода недостатньо хлорована, або відбуваються аварійні ситуації та каналізаційні стоки потрапляють у водогін.

Фільтри зворотного осмосу – це процес, у якому вода проходить через спеціальну мембрану під певним тиском з концентрованого до менш концентрованого розчину. Мембрана не пропускає 99.8% домішок (включаючи солі, важкі метали, пестициди, нітрати та навіть бактерії вірусів).

Користь чи шкода?

Як ми писали вище, мембрана пропускає лише воду без жодних домішок. Тому багато майбутніх споживачів сумніваються в користі системи фільтрації. Адже вода в такому разі залишається без мінералів.Але варто знати основні переваги, які явно змінюють скептичну думку:

  • фільтри зворотного осмосу мають мінералізатор;
  • в комплекті три фільтри, які в кілька етапів очищають воду;
  • вартість “окупається” у короткий час;
  • не займає багато місця та встановлюється під раковиною (або в іншому необхідному вам місці).

До речі, дехто вважає, що фільтрована вода вимиває з організму всі корисні мінерали та солі. Насправді людський організм отримує всі необхідні мінерали з продуктами харчування, а зайві солі з нього іноді навіть потрібно виводити.

Фільтри Koer

Якщо ви вирішили все-таки на покупку та встановлення фільтра, тоді зверніть увагу на системи Koer. На відміну від інших систем, вони:

не дуже дорогі;

  • мають фільтри для триступеневого очищення + мінералізатор;
  • накопичувальний бак виготовлений із безпечного, харчового пластику з антибактеріальним покриттям;
  • продуктивність становить до 200 л води на добу.

А для мешканців Черкас придбати найкращі фільтри зворотного осмосу можна на сайті Yorsh. За допомогою менеджерів можна швидко підібрати потрібну модель, а розплатитися за неї після отримання транспортної компанії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.