Понеділок, 20 Травня, 2024

Ремонт квартир від «NewStroy»: етапи та прорахунок вартості

Затишок, комфорт, правильна організація простору неможлива без якісного ремонту. Багато хто намагається заощадити, починаючи самостійну роботу, але крім витраченого часу та грошей це нічого доброго не приносить. Вибравши надійну компанію, для якої ремонт квартир є основною спеціалізацією, ви отримаєте справді гідний результат.

Ремонт квартири: від початку та до фінішу

 1. Перший етап полягає у виборі, а також у розробці дизайн-проекту інтер’єру. Наприклад, співпрацюючи з компанією «NewStroy», співробітники проробляють і промовляють з клієнтом кожну деталь до підтвердження дизайн-проекту. Без індивідуального підходу в цьому процесі нікуди, саме так працюють професіонали.
 2. Наступний етап полягає у виборі та узгодженні матеріалів та меблів.
 3. Після підбору та угоди, клієнт вже розуміє, що йому потрібно та яким буде ремонт. Тобто настає черга підготовки до ремонту. На цьому етапі клієнт та компанія-підрядник підписують договір, перевіряють, у якому стані перебувають комунікації. Також відбувається передача ключів та надання допусків до об’єкту. Працівники змінюють вікна та завозять необхідні для роботи інструменти.
 4. Чорнові роботи. Що це поняття включає? Це демонтаж та монтаж, електромонтаж та штукатурка всієї площі. На цьому етапі проводяться необхідні сантехнічні, гіпсокартонні та малярні роботи.
 5. Чистові роботи. Тут уже мова піде про плиткові роботи, фарбування стелі, стін. Співробітники компанії-підрядника клеять шпалери, встановлюють підлогове покриття, сантехніку та електричну фурнітуру.
 6. Останні два етапи найцікавіші, адже наближають до бажаного результату. Співробітники компанії займаються меблями та декоруванням квартири.
 7. На цьому етапі відбувається здача об’єкта, що включає прийом робіт та передачу ключів. Після цього можна в’їжджати та влаштовувати новосілля.

Безкоштовний онлайн-розрахунок вартості ремонту

На офіційному сайті компанії «NewStroy», у кожного є можливість прорахувати, скільки коштуватиме ремонт від А до Я. Потрібно відповісти всього на кілька запитань:

 • коли ви плануєте розпочинати ремонт;
 • користувач вибирає тип свого приміщення, наприклад, новобудова або вторинне житло;
 • далі потрібно вказати кількість кімнат та площу;
 • вибір виду ремонту. Виділяють чорновий (обійдеться найдешевше), капітальний або під ключ, преміум ремонт;
 • користувач зазначає, чи є дизайн-проект, чи потрібне додаткове його замовлення;
 • наступне питання стосується того, хто виконуватиме роботи: професіонали команди «NewStroy» або ви самі. Таким чином, можна наочно побачити, скільки ви виграєте та скільки втрачаєте.

При замовленні послуг у перевіреній та надійній компанії NewStroy, жителі Черкас отримають один на вибір подарунок. Це може бути килимок з логотипом, ящик шампанського або безкоштовна комплектація об’єкта. Більшість клієнтів обирають останній варіант.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.