Четвер, 23 Травня, 2024

У Черкасах скоро запрацює міжнародний аеропорт

В недалекому майбутньому славне місто Черкаси може стати місцем перетину для великої кількості, як іноземних туристів, так і безлічі українських громадян, оскільки тут нарешті закінчили будівництво міжнародного аеропорту. Варто відзначити, що реконструкцію даної споруди почали ще три роки тому, а довести її до логічного завершення вдалося тільки зараз і вже зовсім скоро черкаський аеропорт почне повноцінну роботу. Не залишив без уваги цю подію навіть прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, який прибув до Черкас саме з цього приводу. Далі на cherkasy-future.

Губернатор Черкащини Олександр Скічко високо оцінив виконану працю і заявив, що на сьогоднішній день всі будівельні роботи завершені на сто відсотків.

Як повідомив глава уряду країни, що участь в реконструкції терміналу аеропорту повинні прийняти інвестори і проект варто реалізовувати в рамках державно-приватного партнерства.

Додамо, що будівництвом аеропорту в Черкасах почали займатися ще в 2018 році, проте через цілу низку причин, роботи змушені були призупинити. Відомо також, що на проект будівництва черкаського аеропорту було витрачено близько 129 мільйонів гривень.

Коли буде працювати аеропорт

За прогнозами аеропорт в Черкасах зможе почати функціонувати не раніше, ніж наприкінці поточного року і, варто також зазначити, що приймати на даний момент він може тільки невеликі літаки. Черкаський аеропорт оснащений всього однієї злітно-посадковою смугою, однак за своїми параметрами вона є третьою в Україні за потужністю, поступаючись лише двом столичним.

Нагадаємо, що раніше в Черкасах вже був аеропорт, але роботу свою він припинив ще в 90-і роки через різке зниження кількості авіарейсів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.