Понеділок, 20 Травня, 2024

У Черкасах з’явиться більше громадських туалетів

Сьогодні було ухвалено рішення встановити спеціальні вбиральні для водіїв та кондукторів автобусів. Вони стоятимуть на кінцевих зупинках їхніх маршрутів. За цю петицію проголосували депутати 25 листопада.

Також підняли питання про громадські туалети на вулицях міста, де завжди перебуває багато людей. На це звернув увагу депутат Сергій Кудактін, пише cherkasy-future.com.ua.

Проблеми громадських туалетів у Черкасах

Жителі міста скаржаться, що у Черкасах дуже мало громадських туалетів. Можна навіть сказати, що їх майже немає. У центрі вже давно всі ходять до “Макдональдсу”, а з недавніх пір і до торгового центру “Любава”. Там туалети безкоштовні та всіх пускають, чого не можна сказати про інші місця. Наприклад у “Дім Торгівлі” та “Дніпро Плаза” можна пройти в вбиральню лише за гроші.

Найбільше страждають туристи, які люблять довго гуляти містом. Вони навіть не знають, куди їм зайти, бо ніде немає відповідних піктограм. Жителі Черкас скаржаться, вони вважають, що громадські туалети просто необхідні і давно настав час розглянути це питання. Також, на їхню думку, з новими вбиральнями на вулиці стане чистіше.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.