Понеділок, 20 Травня, 2024

У Черкасах збудують тротуар з велодоріжкою та сучасним освітленням

Мер міста Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що багато мешканців скаржаться, що між вулицями Одеська та Надпільна неможливо нормально перейти дорогу. Завжди великий потік автомобілів, батькам страшно своїх дітей відпускати самих переходити вулицю. Особливо важко, коли на вулиці дощ і туман, і це стає ще небезпечнішим, пише cherkasy-future.com.ua.

Тому було прийнято рішення, що між вулицями Одеською та Надпільною потрібно побудувати тротуар. Проектно-кошторисну документацію готують уже цього року, а будівництво розпочнуть із 2022 року.

Задля безпеки пішоходів тротуар зроблять із двох сторін. Крім цього, було вирішено облаштувати там спеціальну велосипедну доріжку. Останнім часом багато хто почав їздити на велосипедах, тому потрібно убезпечити їхній рух теж. Також на них катаються діти та батьки зможуть спокійно їх відпускати, знаючи, що вони їздять спеціальною доріжкою.

 Анатолій Бондаренко заявив, що на цих вулицях біля дороги зроблять сучасне освітлення. Це ще більше убезпечить мешканців цих будинків. Також автомобілісти зможуть краще бачити дорогу та пішоходів, і це допоможе уникнути різних небезпечних ситуацій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.