Понеділок, 20 Травня, 2024

Тепловізор: використання та де придбати в Черкасах

В умовах війни тепловізор iray став незамінним помічником українських військових, який допомагає швидко виявити ворога навіть у нічну пору або під час складних погодних умов. Розглянемо більш детально за яким принципом працює тепловізор та де його найчастіше використовують.

Невидимі для людського ока теплові хвилі

Тепловізор дозволяє без жодних контактів швидко виміряти температуру не лише людей та тварин, але й неживих предметів. Пристрої фіксують температуру з максимальною межею 2000 градусів.

Тепловізор працює наступним чином: усе інфрачервоне випромінювання, яке виділяють предмети чи людина перетворюється на теплову мапу, зафарбовану різними кольорами. Мапа виводиться на дисплей і власник тепловізора чітко бачить, чи є небезпека попереду.

Загалом пристрої поділяються на два види: стаціонарні та переносні. Стаціонарні мають більший діапазон вимірювання температури, в той самий час завдяки габаритам їх неможливо використовувати для військових цілей. Натомість переносні тепловізори є мобільними та функціональними й за мінімальний час можуть розшифровувати дані.

Замовляємо якісні тепловізори у Черкасах

Через високу потребу якісні тепловізори досить швидко розкуповують, тому існують труднощі з їхнім пошуком. В наявності пристрої завжди можна знайти в інтернет-магазині Grand Pulsar.

Високу якість та технічні характеристики мають тепловізори INFIRAY (IRAY). Наприклад, хорошим варіантом є тепловізор Pulsar Axion 2 XG35 https://grand-pulsar.com.ua/teplovizor-pulsar-axion-2-xg35-new. Завдяки компактним розмірам він дозволяє швидко виявити цілі на відстані, тому стане в пригоді і військовим, і любителям полювання.

Тепловізор Pulsar Axion 2 XG35 має триваліший термін роботи акумулятора і до того ж пристрій можна без проблем зафіксувати на шиї, що додатково звільнить ваші руки. Невеликі розміри дозволяють переносити тепловізор в рюкзаку чи сумці, а міцний і надійний корпус гарантує високий захист від ушкоджень.

Ще одним непоганим варіантом є тепловізор HikMicro LYNX Pro LH15 https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory. Пристрій має високу роздільну здатність екрана та досить хорошу вартість. Завдяки компактній вазі (всього 300 грамів) його легко можна переносити. Дальність цієї моделі тепловізора складає більше одного кілометра, що дозволяє виявляти цілі на великій відстані.

Окрім цього на сайті можна ознайомитися з реальними відгуками покупців, які вже придбали тепловізори, що спростить ваш вибір. Компанія здійснює доставку в усі регіони України, тому вже за декілька днів ви отримаєте пристрій за вашою адресою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.