Четвер, 23 Травня, 2024

Переваги iPhone 14

Коли з’явився перший iPhone, то була справжня революція у виробництві смартфонів. Пройшов вже не один рік з тих пір, але iPhone досі користується великим попитом і популярністю. Користувачі iPhone і смартфонів на Андроїд не перший рік сперечаються, який телефон краще. Однак iPhone все одно дуже популярний у наші дні. Щороку виходить новий, і ціни на нього, звичайно, дорожчі, ніж на попередні моделі, проте якість відповідає ціні. Цього року вийшла нова модель – iPhone 14, презентацію якого було проведено 7 вересня.

Новий iPhone 14 pro max в Харкові можна придбати за прийнятною ціною, вибравши з онлайн-каталогу колір, що сподобався. Ця модель, як і інші нові смартфони, має нововведення та покращені функції. Айфон вразив користувачів технологічними характеристиками та потужним процесором

iPhone 14 Pro Max – покращена версія попередніх моделей

iPhone 14 Pro Max має величезний обсяг пам’яті та якісний об’єктив, що дозволить робити чудові, деталізовані фотографії.

У новому айфоні більший дисплей, що дозволяє бути яскравішим і чіткішим екрану. Також додатковими характеристиками можна впевнено назвати Island Dynamic, Always-on, 48 Mp 200 ніт яскравості. На вулиці картинка така ж яскрава і якісна, як і в будинку.

Існує також датчик освітленості, який швидко адаптується до навколишнього оточення, що дозволяє робити якісніше фотографії. Додано функцію Always-on із простим затемненням шпалер, але функціонал весь зберігається. У налаштуваннях дисплея цю опцію можна увімкнути або вимкнути за бажанням.

Корисні функції

Пристрій працює чудово, необхідні програми запускаються з одного кліка. Покращення камери з об’ємом 48 Мп, також є режим “Швидкий рух”, що допомагає навіть у русі зробити якісний знімок або записати відео.

Корисні функції iPhone 14 Pro Max:

  • повідомлення – live;
  • дзвінки модифіковані через FaceTime;
  • оновлена програмна складова;
  • покращення деталізації екрану;
  • нові режими фотографій та відео;
  • більше екрану.

Нову модель iPhone 14 Pro Max можна придбати на сайті за доступними цінами з можливістю оплати частинами та кешбеком. У iPhone 14 Pro Max на користувача чекає багато нового, що дозволяє робити роботу з гаджетом легкої.

Сучасна операційна система, потужний процесор, швидкий та енергоефективний чіп останнього покоління. Великий обсяг пам’яті можна вибрати 128, 256, 512 GB, 1 ТБ. Також новий айфон має різні кольори: Deep purple, Gold, Silver, Space Black.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.