Четвер, 23 Травня, 2024

Найчастіші причини появи лупи і як її позбутися

Незважаючи на те, що з лупою стикався практично кожен другий житель планети, ігнорувати цей симптом не варто. Адже він може багато розповісти про загальний стан організму.

Звідки береться лупа?

Ефективний засіб, який допоможе позбутися негарних білих лусочок на шкірі голови та волосся, можна купити, просто перейшовши за посиланням https://www.add.ua/kosmetika/lechebnie-sredstva-dlya-volos/sredstva-ot-perhoti/. Але щоб терапія принесла бажаний результат, важливо зрозуміти, чому виникла ця проблема і як запобігти її виникненню в майбутньому.
Лупа буває жирна і суха. У першому випадку пластівці мають жовтуватий відтінок, приклеюються до волосся та шкіри голови. У другому – це білі дрібні лусочки, які легко обсипаються з волосся. В обох випадках причиною є прискорене оновлення клітин шкіри голови. Це може бути викликано різними факторами-тригерами:

  • генетична схильність;
  • гормональні збої;
  • стрес;
  • вплив кліматичних умов (вітер, мороз, пряме сонячне проміння);
  • неправильне харчування;
  • захворювання щитовидної залози;
  • аутоімунні розлади;
  • анемія, спричинена дефіцитом заліза.

Але все ж таки головним фактором є грибки роду Malassezia globosa. Вони подразнюють шкіру під волосяним покривом, викликають свербіж та мікрозапалення, внаслідок яких частинки рогового шару злущуються.

Як назавжди позбутися лупи?

Лікування лупи вимагає комплексного підходу – усунути тригери та застосувати спеціальні засоби. Звичайні шампуні всього лише змивають частинки шкіри, що відлущилися, і якщо дають ефект, то тільки короткочасний.

Для профілактики та лікування потрібні особливі засоби. Наприклад, в аптеці Доброго дня продають шампуні, краплі, пасти, які мають протигрибковий ефект, усувають подразнення та свербіж шкіри, живлять волосся та зміцнюють фолікули. За допомогою таких засобів виходить не просто очистити волосся і шкіру від негарних лусочок, а й усунути їхню першопричину.
Одночасно з лікувальною косметикою добре пити полівітамінні комплекси, робити масаж шкіри голови, захищати волосся від прямого сонця та холоду, а також регулярно його мити, видаляючи скупчення шкірного жиру.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.